Навіщо взимку потрібні маски для губ і як вибрати потрібну
Маски для губ: як вибрати відповідну.
Маска для губ має насичену текстуру і концентрований склад. При регулярному використанні вона надає наступний вплив:
- підвищує опірність шкіри негативному впливу навколишнього середовища;
- відновлює шкіру губ, прискорює загоєння ранок і тріщин;
- робить шкіру губ м’якою і гладкою;
- оперативно усуває сухість, зменшує біль від ранок і тріщин;
- дозволяє трохи збільшити обсяг губ, у тому числі візуально (за рахунок поліпшення мікроциркуляції крові);
Види масок для губ
Колагенові та гідрогелеві
Зазвичай, мають легку консистенцію і можуть також випускатися у вигляді патчів. У складі таких масок можна знайти найрізноманітніші компоненти — наприклад, біозолото, яке виконує функцію провідника корисних сполук і є відмінним антисептиком. Потрапляючи на шкіру, біозолото починає розчинятися під впливом температури людського тіла, що, своєю чергою, дозволяє йому чудово вбиратися в шкіру.
Кремові
Кремові маски підходять для дуже сухих губ. Вони мають тверду воскоподібну текстуру, випускаються як в баночках, так і в тубах.
Тканинні маски-патчі
Зараз найбільш популярними є гелеві маски-патчі. Вони являють собою один великий “пластир”, який треба розмістити на губах і почекати, поки вони не наситяться всіма корисними компонентами, які містяться в масці.
Нічна маска
Ще один варіант маски для губ і, можливо, найбільш зручний — нічна маска. Це зволожуючий і живильний бальзам, який потрібно наносити товстим шаром на шкіру губ.
Як використовувати маски для губ
Фахівці рекомендують робити маски для губ 1-2 рази на тиждень, колагенові маски з гілауроновою кислотою — не більше 3 разів.
Перед нанесенням маски слід провести процедуру відлущування. Засоби на основі ензимів зазвичай наносяться на кілька хвилин — вони видаляють мертві клітини шкіри і одночасно зволожують її. Але цю процедуру можна проводити лише у тому разі, якщо у вас немає серйозних тріщин і пошкоджень на шкірі губ, інакше ви можете тільки погіршити її стан.
Переглядів: 256