На Прикарпатті стартував регіональний семінар-тренінг «Інтеграція послуг у ЦНАП: Підсумки 2023 року та виклики на 2024 рік»
Саме під такою назвою впродовж перших двох днів лютого відбувся дводенний семінар-тренінг, організований Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», за підтримки уряду Великої Британії. Міністерства цифрової трансформації України, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.
З вітальним словом до учасників звернулись заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко, керівник Програми ПРООН з розвитку регіонів Мустафа Саіт-Аметов, директор департаменту соціальної роботи Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько, начальник управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації Марина Бобраніцька.
Увага була зосереджена на важливості цифрових трансформацій та цифровізації у забезпеченні надання якісних адміністративних послуг ветеранам.
Основною метою заходу стало підбиття підсумків роботи Єдиної мережі ЦНАП Івано-Франківської області за 2023 рік та формування завдань на 2024 рік; надання практичних рекомендацій щодо наповнення та актуалізації даних в реєстрі територіальної громади; напрацювання практичних механізмів з суб’єктами надання адміністративних послуг для надання адмінпослуг ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; ознайомлення з практикою надання адміністративних послуг з перереєстрації транспортних засобів для інтеграції їх у ЦНАП; ознайомлення з практичним аспектами впровадження Закону України “Про адміністративну процедуру”.
Про загальний огляд проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії, реалізується ПРООН у партнерстві з Івано-Франківською ОДА та результати у напрямку підтримки діяльності ЦНАП і надання адміністративних послуг розповів начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Ігор Фіняк.
Семінар включав дві сесії. Перша сесія присвячена розвитку мережі ЦНАП, реєстрації місця проживання та впровадженню адміністративної процедури. Друга сесія охопила актуальні питання надання послуг через ЦНАП для ветеранів, захисників та захисниць, а також їх сімей.
Головні теми обговорення включали ЦНАП, як єдину точку доступу до адміністративних послуг, стратегію розвитку мережі та відновлення, а також практичні аспекти впровадження Закону України “Про адміністративну процедуру”. Начальник управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України Марина Бобраніцька поділилася стратегічними напрямками розвитку ЦНАП.
Державний експерт експертної групи реінжинірингу публічних послуг директорату реінжинірингу публічних послуг Міністерства цифрової трансформації України Олександр Сердюков та менеджер проектів у сфері декларування місця проживання Програми EGAP Фонду Східна Європа Анастасія Клюс розповіли про забезпечення умов для надання послуг з декларування місця проживання та співпрацю з громадами в рамках актуалізації відомостей в Реєстрі територіальної громади.
Про аспекти практичної роботи в кабінеті Реєстру територіальної громади ДМС поінформували учасників заступник директора департаменту адміністрування Реєстру ДП Документ Василь Буржинський та головний спеціаліст – керівник технічної підтримки РТГ ДП Документ Руслан Марченко.
Учасники ознайомилися з порядком підключення ЦНАП до АРМ “Державні установи-клієнт” підсистеми НАІС Головного сервісного центру МВС України, що є важливим етапом у впровадженні сучасних технологій.
Переглядів: 386