На Франківщині впіймали водія, який викидав скло на стихійному сміттєзвалищі
У селі Підлужжя Івано-Франківського району люди впіймали водія КАМАЗу, який викинув скло на стихійному сміттєзвалищі.
Про це Суспільному Карпати розповіла радниця міського голови відділу патронатної служби міськради Ярина Стойко, пише Голос-Інфо.
За словами жінки, КАМАЗ зі склом заблокували селяни, які працювали на толоці на кладовищі.
“Це вже неодноразово. Хлопець дуже просився: “Не викликайте поліцію”. Ми запитали, хто тобі сказав? Він каже: “Мені знайомі сказали, що сюди можна возити” , – каже Ярина Стойко.
Житель Підлужжя Василь Гембурич розповів:
“Машину ми затримали. Він (водій – ред.) висипав скло. Коли вже мала приїхати поліція, до водія під’їхали два чоловіки. Тільки поліція під’їхала, вони дають взад і кажуть, що вантажать скло на КАМАЗ. Я думаю: тренуйтеся трохи. Вони розвертаються і втікають полем. Ми наздоганяли, скільки могли, але в нас легкова машина. І вони втекли у ліс. Коли приїхали поліцейські, ми дали їм фотографії КАМАЗу, його номер. Пробиваємо по базі – номер не пробивається. Значить що? “Лівий” КАМАЗ?”.
За його словами, номерів авто, на якому приїхали два чоловіки до водія, у базі даних поліції теж не було.
Ярина Стойко зареєструвала заявку на лінії “102”.
“Приїхала поліція Тисменицького району. Вони склали протокол на моє ім’я, оскільки я була заявником. Я і ще двоє дівчат, які безпосередньо виявили цей факт, написали пояснення. Далі вони скерують всі матеріали цієї справи на Івано-Франківське районне відділення, яке перенаправить їх вже безпосередньо до дільничного, який закріплений за нашим селом”, – каже жінка.
Радниця розповіла, що такі інциденти для них нерідкість:
“Ситуація з битим склом була вже неодноразово: і три роки тому, і два роки. Зрозуміло, що їм легше відвезти в ліс чи до нас. Ми робимо все, що від нас залежить: і таблички встановлюємо, і контролюємо, – ми одразу виїжджаємо, блокуємо машини”.
І додає, що представники села їздили в івано-франківську установу, яка утилізує бите скло. Її керівник пояснив, що їхня фірма наймає авто, платить гроші, а куди везуть скло, їм невідомо.
Зі стихійним сміттєзвалищем селяни борються кілька років: пишуть заяви в поліцію, блокують авто, які звозять у їхнє село сміття. Але досі справа не зрушила з місця.
Переглядів: 448