Коломийський ліцей №5 став переможцем обласних змагань операторів дронів Drone Racing 2024

Суспільство

Два призових місця у командному заліку та три в особистому – коломийські ліцеїсти показали результати на перших обласних змаганнях з дрон-рейсингу.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Богдан Станіславський

Передусім вітаю команду “Крила Карпат” Коломийського ліцею №5 імені Тараса Шевченка та її керівника Ігоря Павлюка з перемогою! А в особистому заліку відзначилися учні цього закладу Станіслав Олексюк та Юрій Гуцуляк, які зайняли 2 та 3 місце у своїх вікових категоріях.”, – йдеться у повідомленні.

Друге командне місце зайняла команда “FreeFly” Коломийського ліцею №9 під керівництвом Вадима Рудченка. А учень коломийського ліцею №8 Любомир Белдик (керівник – Віталій Юрковський) став кращим учасником змагань у віковій групі 10-13 років.

Довідково:

Дрон-рейсинг – це наймолодший вид кіберспорту, також його відносять до мотоспорту та авіамодельних дисциплін. Змагання відбувалися у три етапи, де випробовували учасників на швидкість, точність та спритність у керуванні дронами.Змагання відбувалися у три етапи, де випробовували учасників на швидкість, точність та спритність у керуванні дронами.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.