Франківська громада співпрацюватиме з німецькою федеральною компанією
Сьогодні, 21 грудня відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Івано-Франківською міською територіальною громадою.
Про це Голос-Інфо дізнається від Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження.
Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
Івано-Франківськ було відібрано як одне з пілотних міст для співробітництва з проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» в рамках пріоритетного сектору «Інноваційний розвиток».
Реалізація проєкту «Впровадження інноваційних рішень та створення умов для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади» планується протягом 2022 – 2023 років.
- малі та середні підприємці (МСП) Івано-Франківської міської територіальної громади, екологічні ініціативи та громадські організації,
- Прикарпатський еко-енергетичний кластер,
- студенти вищих навчальних закладів,
- органи місцевого самоврядування (Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради, Управління інтеграції громад)
Мета проєкту, який буде реалізовано в Івано-Франківській громаді – створення умов для розвитку та підвищення екосвідомості МСП, сповідування принципів ведення «зеленого» бізнесу, впровадження екоінновацій від етапу виробництва продукту до споживання і переробки, застосування підходів кругової економіки для становлення життєздатного та конкурентоспроможного бізнесу на території Івано-Франківської міської територіальної громади.
- підвищення конкурентоспроможності місцевої продукції через впровадження екологічних підходів у виробництві та екологічних стандартів;
- створення інноваційної моделі інституційної спроможності МСП, розбудова еко-інфраструктури;
- впровадження культури свідомого споживання та підвищення рівня екосвідомості громади через проведення навчальних заходів (тренінгів, навчальних візитів та консультаційних сесій)
Переглядів: 261