Дзвенить у вусі — значення прикмети для правого і лівого вуха

Культура

Якщо відгадати, в якому вусі дзвенить, то можна загадати бажання, і воно обов’язково збудеться.

Слов’яни вважали, що дзвін у правому вусі — це голос ангела, який рапортує Богові про всі гріхи. Зліва — чорт доповідає начальству про гріхи та спокуси. Люди намагалися обернути ці пояснення на свою користь. Давайте дізнаємося детальніше про це.

Чому дзвенить у лівому вусі

Традиційно вважається, що на лівому плечі сидить чорт, який спокушає чинити негодяще. Тому звуки з цього боку не віщують нічого доброго. Людина морально починає готуватися до неприємностей різного калібру і отримує їх.

Але це не підступи нечистої сили, а дефекти сприйняття. Щодня доводиться вирішувати безліч дрібних проблем, але, коли звертаєш на них увагу, вони зростають до небачених розмірів. Ще одне трактування — плітки. Недоброзичливці намагаються зіпсувати репутацію тим, що розповідають про вас гидоту всім охочим послухати.

Нейтральне пояснення для метеочутливих людей — насувається зміна атмосферного тиску. Народилися в холодну пору року — насувається період дощів і вітру. З’явилися на світ навесні чи влітку — прогнозує теплу сонячну погоду.

Що означає дзвін у правому вусі

На правому плечі влаштувався ангел, і все, що він скаже, обернеться людині на користь. Такій прикметі вірте беззастережно. Налаштуйтеся на позитивний лад і відкритим, добродушним виглядом залучайте позитивні новини.

Дзвін у правому вусі також означає похвалу. Хтось у цю мить відгукнувся позитивно про вашу роботу чи характер. У Великобританії конкретизували прикмету. Там вважають, що ліве вухо вловлює слова матері, а праве — батька, коли ті далеко знаходяться від дитини.

У метеочутливості правому вуху теж не відмовиш. Дзвін узимку — налаштовуйтесь на відлигу, бруд і сльоту. Влітку — підготуйте крем від засмаги і панаму, очікується аномальна спека.

Коли в голову прийшла цікава ідея і тут ви вловили звуки з правого боку — не відкладайте виконання плану. Фарт на вашому боці, і все вдасться втілити в життя, як хочеться.

Дітям з моменту виходу книги про Карлсона відомо, що, коли вловлюєш незрозумілі звуки, необхідно загадати бажання, а потім запитати будь-кого: «У якому вусі дзвенить?». Співрозмовник вгадав — бажане здійсниться.

Прикмета — гуде в обох вухах

Філософ Пліній твердо вірив, що коли людину згадують за її відсутності, в останньої лунає дзвін у вухах. Невідомо, наскільки це висловлювання було знайоме людям, які жили за межами стародавньої імперії, але сентенція прижилася. Її дотримуються в Англії, Скандинавії та інших країнах Західної Європи. Але в Америці, населення якої саме й приїхало з-за Атлантичного океану, придумали інше пояснення. Там вірили, що дзвін у вухах — провісник смерті. Загине не той, кому дошкуляють дивні звуки, а людина, що стоїть від вас на відстані кидка каменю.

Що стосується погоди, то забобони віщують шторм, ураган, шквальний вітер із дощем.

Як усунути наслідки прикмети

Щоб упоратися зі злими язиками — прикусіть собі мізинець. Тоді і дзвін пропаде, і брехати припинять.

Коли подібна ситуація постійно повторюється, вдамося до лікування музикою. Прийдіть до церкви, коли дзвонять у дзвони. Але подібними кустарними методами краще не захоплюватися, а сходити до лікаря на обстеження — справа не в нечистій силі, а є проблеми зі здоров’ям. У декого дзвін у вухах з’являється після купання в холодній воді або тривалого використання навушників. Іншим доведеться знижувати тиск або лікуватися антибіотиками від отиту. Все індивідуально, але дослухатися до тіла варто.

Джерело



Переглядів: 263