Для фінансування спортивних організацій у Калуській громаді з бюджету виділено 2,6 млн грн

Суспільство

Згідно з Програмою фінансової підтримки спорту вищих досягнень та громадських спортивних організацій в Калуській міській територіальній громаді в 2021 році виділено 2 660 400 грн.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду

13-тьом громадським спортивним організаціям, які виконували суспільно значимі для громади функції, представляли Калуш на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, сприяли зміцненню фізичного здоров’я населення, організації змістовного дозвілля дітей та молоді у вільний від навчання і роботи час, участь у змаганнях.

22 – ом спортсменам виплачено стипендію міського голови в сумі 274 000 грн.
Спортивні заклади, роботу яких координує та контролює управління:
ДЮСШ «Сокіл»:
48 штатних одиниць, з них 13 тренерів (8 штатних та 5 сумісників). Серед тренерів мають звання: Заслужений тренер України -1, Майстер спорту України міжнародного класу -1, та Майстер спорту України – 4 тренера. Спортивний комплекс «Сокіл» налічує 5 залів та басейн «Посейдон». Культивує 7 видів спорту (Бокс, вільна боротьба, важка атлетика, волейбол, спортивна гімнастика, дзюдо, плавання). Регулярно відвідує заклад 380 дітей та молоді.

Видатки школи по загальному фонду становлять – 7 514 000 грн.

За 2021 рік ДЮСШ «Сокіл» отримав кошти як плату за послуги в сумі – 610 000 грн.

Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.
Колектив спортивної школи спрямовує свою роботу на зростання рівня фізичної підготовленості вихованців на змагання V-VI рангів (міських, обласних) та підвищення спортивної майстерності вихованців на спортивних заходах II-IV рангів (Всеукраїнських і міжнародних змаганнях).

У всеукраїнських та міжнародних змаганнях успішно виступали вихованці відділень вільної боротьби, важкої атлетики, дзюдо, плавання.

На Чемпіонаті Світу з боротьби вільної серед кадеток в Будапешті Аліна Філіпович стала бронзовою призеркою. Аліна Філіпович – МСУ вона є неодноразовою чемпіонкою призеркою Чемпіонатів та Кубків України боротьби вільної. Вона входить до резервного юнацького складу національної збірної команди України.

До складу основної Національної збірної України входить вихованець відділення вільної боротьби – Свирид Андрій – МСУМК, на Чемпіонаті Європи серед чоловіків в м.Варшава посів 5 місце, чемпіон України та срібний призер Кубка України.

Високих результатів досягли і юні борці цього відділення:
Гаврилів Вікторія – КМСУ, входить до резервного юнацького складу Національної збірної України, срібна призерка ЧУ серед кадетів до 17 р., бронзова призерка ЧУ серед юнаків і дівчат до 15 р., переможниця Всесвітніх учнівських Ігор 2021 р.

Гончар Віталій – МСУ, також входить до резервного складу Національної юнацької збірної команди України. Гончар Віталій – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів в м. Самоков (Болгарія), чемпіон України серед кадетів до 17 років, учасник Чемпіонату Світу серед кадетів.

Треба відзначити ще зовсім юну вихованку цього відділення – Яцків Валерію, яка в грудні 2021 року на Чемпіонаті України серед молодших юнаків і дівчат виборола бронзову медаль.

Вихованець відділення Лаврович Олександр – МСУ – посів II місце на Кубку України.

Виступали на Чемпіонатах України і вихованці відділення важкої атлетики . Вихованець школи Щавінський Володимир – МСУ на Чемпіонаті України серед юніорів до 20 років посів III місце, а на Кубку України Володимир виборов срібну медаль. Юний перспективний вихованець Климкович Юрій на Чемпіонаті України серед юнаків до 13 років став чемпіоном цих змагань, а вихованка Гац Анна виборола бронзу у вправі «ривок».

Відділення плавання – Лаврик Віталій на зимовому Чемпіонаті України посів III місце та виконав норматив КМСУ.

Вихованка відділення дзюдо Куневич Марія – МСУ стала чемпіонкою Молодіжного Чемпіонату України з самбо серед юніорок та стала бронзовою призеркою на ЧЄ серед юніорок та бронзовою призеркою Кубка України серед жінок .

В цьому році колективом тренерів-викладачів підготовлено:
43 спортсмена масових розрядів, 5 спортсменів першого розряду, 3 спортсмена КМСУ, 2 спортсмена МСУ.
МЦФЗН «Спорт для всіх» (18 штатних одиниць)
Завдання:
Організація та проведення фізкультурно-спортивної роботи у місцях масового відпочинку та за місцем проживання.

Обслуговування та утримання спортивних споруд міста: стадіон «Хімік», «Загір’я», спортивні майданчики за місцем проживання – 18 одиниць, антивандальні тренажерні комплекси – 5 шт.
Видатки по загальному фонду становлять – 2 294 700 грн.
Видатки по спеціальному фонду становлять – 423 098 грн.
За 2021 рік МЦФЗН «Спорт для всіх» отримав кошти як плату за послуги в сумі – 64 000 грн.
За 2021 рік спільно з ДЮСШ «Сокіл», МЦФЗН «Спорт для всіх», громадськими спортивними організаціями та федераціями з видів спорту організовано та проведено спортивні заходи та змагання: