Ці слова не варто вживати під час складання резюме
Деякі слова у резюме є зайвими.
Скласти правильне резюме не настільки легко, як може здатися. Дуже часто претенденти на вакансію, які вирішили зайнятися цим питанням без залучення фахівців, припускаються помилок, які віддаляють їх від посади, хоча на перший погляд нічого неналежного у документі й немає. Ми розповімо, які слова часто змушують рекрутерів відкласти ваше резюме на користь когось іншого.
“Люблю / хочу”
Звичайно, у будь-якому резюме існує пункт, де ви описуєте деякі свої очікування від роботи. Однак у професійному світі точно немає місця для таких слів, як “Хочу / люблю / маю”. Цінності такі слова не мають, та й видають певну інфантильність претендента, що на деяких посадах є абсолютно неприпустимою. Тому замість фрази “Люблю вчитися” можна використати більш доречну “Проходжу регулярне навчання” і т. д.
“Презентабельний”
Це популярне слово у кожному другому резюме, яке складає жінка. Так, для деяких позицій зовнішній вигляд є важливим, особливо якщо ми говоримо про такі посади, як хостес або ресепшіоніст. І все ж таки навіть у цьому випадку варто уникати слів і фраз на кшталт “Презентабельно виглядаю” та “Симпатична”. Якщо посада, на яку ви претендуєте, вимагає зовнішньої привабливості, просто додайте своє фото або ціле портфоліо. Рекрутер самостійно відзначить усі важливі моменти вашої зовнішності.
“Кращий”
Досить смілива заява. І майже завжди недоречна. Так, велика агенція з підбору персоналу опублікувала результати опитувань, де з’ясувалося, що у кожному третьому резюме є таке слово, яке просто неймовірно відштовхує. Пам’ятайте, що для роботодавця є важливим те, який результат отримає компанія від вашого досвіду, а чи кращі ви насправді — буде зрозуміло за вашою роботою.
Абревіатура
Напевно, найбільш дратівливими у будь-якому резюме є незрозумілі абревіатури. Зрозумійте, що рекрутер не буде шукати у інтернеті ваші навчальні заклади або місця роботи, які ви хитро зашифрували у складні абревіатури. Дуже неприємно читати великий текст, де через слово проскакує “НКУ”, “ДКУ” і т. д. Намагайтеся зробити таким чином, щоб у вашому резюме не залишалося складних моментів, де роботодавець може “спіткнутися”.
Переглядів: 278