Ці 3 помилки у макіяжі очей не дають вам вдало їх підкреслити

Територія успіху

Для правильного виконання макіяжу очей треба знати, чого робити не варто.

Руки сверблять купити ще одну палетку тіней (ми вас розуміємо), а тим часом ваш макіяж очей зовсім не схожий на картинки з реклами? Ми дамо прості рекомендації, які дозволять вам створити розкішний макіяж очей, використовуючи навіть не найдорожчі тіні. Так-так, все геніальне є простим!

Якщо у вас є сухі тіні для повік і ви їх вдало використовуєте у повсякденному макіяжі, то ви або візажист, або у вас однозначно є потенціал їм бути. Зазвичай незліченна кількість гарних коробочок з тінями припадає пилом у шафці у ванній, тому що купити дуже хочеться, а нафарбуватися ними ніяк не вдається… То обсипаються, то скочуються на повіках, то розмазуються. А вже гарно поєднувати чотири кольори з палетки на одній повіці взагалі здається завданням, яке можуть виконати лише художники.

Скажемо так: робота з тінями дійсно вимагає хоча б елементарного розуміння особливостей розрізу ваших очей і кольоротипу. Плюс наявності правильних пензликів і знання елементарної техніки їх використання. Злякалися? Даремно. Принаймні щоденний легкий макіяж очей точно може освоїти кожна. Ну а складні вечірні образи, напевно, краще дійсно довірити візажисту, якщо ви не відчуваєте себе впевненою у цій справі.

Отже, для успішного ранку з гарним макіяжем очей потрібно запам’ятати лише одне правило — “все по три”. Користуйтеся на здоров’я!

  1. Потрібна основа під тіні (існує три варіанти).
  2. Потрібні три відтінки тіней для повноцінного макіяжу очей.
  3. Потрібні три пензлика.

Все. А тепер по пунктах щодо помилок!

Не використовувати базу

Під сухі тіні обов’язково потрібна основа, як ґрунт для полотна. Інакше вони будуть обсипатися, скочуватися на повіках і “плисти”. Як ми вже казали, є три варіанти. Перший — власне основа під тіні або праймер для повік. Такі продукти є майже у будь-яких косметичних брендах. Другий варіант — кремові тіні. Це наш улюблений варіант. До речі, так само, як праймер, вони забезпечують стійкість, але при цьому ще й додають інтенсивність і глибину кольору тіней. І третій варіант, найбільш бюджетний — це тональний крем на повіках, який обов’язково потім припудрений. Він теж створить прошарок між шкірою повік і тінями (той самий “грунт” й надасть інтенсивність пігментам та забезпечить їм стійкість.

Міксувати кольори будь-як

Для розкішного макіяжу очей потрібні лише три тони тіней — світлий, середній і темний (ми маємо на увазі саме насиченість кольору, а не власне колір). У палетках поєднання кольорів завжди підібране дуже грамотно і гармонійно, тому можна сміливо довіряти смаку дизайнерів. Отже, середній колір (у палетках з чотирьох відтінків їх два) використовується як базовий і наноситься на усю повіку. Темний застосовується для акценту складки і зовнішнього кута. Ну а найсвітліший — для відблисків і світлових акцентів (на середину рухомої повіки, під брову або на внутрішній куточок ока). Ось і весь секрет! Нічого складного, правда?

Користуватися одним пензлем

Взагалі тут не вдасться обійтися без трьох пензлів — плоского, пухнастого і тонкого зі скосом для опрацювання війкового контуру. Плоским (якщо хочете заощадити, замість нього можна використовувати подушечки пальців) наносьте тіні на рухому повіку. Пухнастим розтушовуйте переходи, робіть кут і складку темнішими. Найтоншим пензлем опрацьовуйте війковий контур. Вуаля! Очі стали більші, яскравіші і виразніші — без жодних інстамасок.

Джерело



Переглядів: 268