Чому не рекомендується носити чужий одяг та взуття

Культура

Прикмети, думка езотериків і медиків.

В цілях економії люди нерідко купують одяг з рук або в секонд-хендах. Також існує практика, коли друзі чи близькі обмінюються речами на час. Але чи безпечні такі дії?

Прикмети і забобони

Наші предки були впевнені, що одягати чужий одяг і взуття категорично заборонено. З цього приводу існувало кілька повір’їв:

  • Одягаючи чужий одяг, людина змінює свою долю.
  • Примірявши річ покійного, можна слідом за ним послідувати на той світ.
  • Носити чуже взуття — йти дорогою його минулого власника.

Думка езотериків

Езотерики однозначно запевняють, що носити чужий одяг і взуття не можна. Річ у тому, що кожна річ зберігає енергетику колишнього власника. Добре якщо одяг отримав позитивний заряд, тоді таке придбання позитивно позначиться на житті нового господаря. Однак нерідко разом з обновкою до людини переходить і негативна енергетика минулого власника, що привносить в долю біди і неприємності. Крім того, разом з предметом гардероба можна перейняти псування або пристріт.

Є й ще кілька категорій одягу, надягати який суворо заборонено:

  • Одяг хворої людини. Предмети гардеробу зберегли негативну і ослаблену енергетику хворої людини, яка здатна обрушитися на нового власника речей. Примірявши такий «костюмчик», можна відчути різке погіршення самопочуття і серйозно ускладнити собі життя.
  • Речі незнайомця. Якщо ви не знаєте, хто був попереднім власником одягу, надягати його не варто. Адже ви не знаєте, якою енергетикою володів цей чоловік.
  • Речі небіжчика. Будь-який одяг померлої людини набуває мертву енергетику, відповідно, надівши таку річ, новий власник прийме її на себе, також впустить у своє життя неприємності і серйозні хвороби.

Якщо людина, що викликає у вас неприємні емоції, намагається подарувати вам яку-небудь річ, потрібно відмовитися або взяти її, але одразу викинути, не приміряючи.

Дитячий одяг

Діти до дев’яти років володіють позитивною енергетикою, однак купувати дитячі речі у незнайомців все ж не варто, адже у продаж може надійти річ померлої або хворої дитини. Вдягаючи такий одяг на здорового малюка, ви руйнуєте його енергетичне поле і запускаєте програму руйнування.

Не варто також одягати дитину в одяг, перешитий з речей дорослої людини.

З одного боку, річ, яка вже «просочилася» енергетикою роду, може стати сильним оберегом для дитини молодшої, але якщо між старшою і молодшою дитиною велика енергетична і психологічна прірва, то не варто економити на речах для молодшого

Дозволяти молодшій дитині доношувати одяг за своїми братами і сестрами можна лише в тому випадку, якщо між дітьми встановилися теплі стосунки. Якщо ж стосунки погані або старша дитина хворіє або померла, то передавати її речі молодшій суворо заборонено.

Що говорить медицина

Медичні працівники попереджають, що разом з б/в річчю можна придбати і деякі захворювання. Так, у «комплекті» разом з новою сорочкою можна отримати шкірне захворювання.

Однак з одягом не все так страшно — його можна «знешкодити» ретельним пранням. Але щодо чужого взуття медики суворо запевняють — носити його не можна. Не кожне взуття можна випрати, а крім того, воно підлаштовується під стопу минулого власника, що може доставити дискомфорт та деформацію стопи у нового господаря.

Одяг та взуття, взяті або куплені в іншої людини, можуть принести в життя людини проблеми і хвороби. Такої думки дотримуються не тільки езотерики, але і медики. Крім того, існує кілька прикмет, що забороняють носити речі з чужого плеча. Однак вірити цьому чи ні — самостійне рішення кожного.

Джерело

 



Переглядів: 460