5 лайфхаків про те, як повернути сухій шкірі здоровий вигляд

Територія успіху

Догляд за сухою шкірою без косметики.

Ринок косметики по догляду рясніє прогресивними засобами для будь-яких типів шкіри, особливо найбільш проблемної — сухої. Але перш ніж випробувати на собі досягнення б’юті-індустрії, можна прийняти найпростіші превентивні заходи самостійно. У нашому огляді — 5 лайфхаків про те, як повернути сухій шкірі здоровий вигляд.

Зволожуйте шкіру на ніч

Не полінуйтеся перед сном, відразу після водних процедур, нанесіть на шкіру олію. Необов’язково використовувати готовий лосьйон, відмінною альтернативою стануть натуральні олії: кокосова, авокадо, оливкова. Останню, до слова, Софі Лорен вважає головним знаряддям своєї краси: актриса наносила її замість крему на шкіру, знімала з її допомогою макіяж, використовувала як зміцнюючий засіб для волосся і навіть приймала з нею ванни. Найкраще наносити олію на ще вологу шкіру, до обтирання рушником — так вона довше утримає вологу.

Не зловживайте гарячою ванною

У зимовий сезон ми готові кожен день ніжитися в гарячій ванні або довго стояти під зігріваючим душем. Але ціна за таке задоволення буде висока: частий контакт шкіри з гарячою водою є причиною передчасного старіння, в’ялості і обвисань. Шкіра стає пересушеною і більш схильною до подразнення. Не кажучи вже про те, що гарячі водні процедури негативно впливають на чоловіче і жіноче здоров’я.

Не допускайте, щоб шкіра покривалася зморшками від довгого перебування у воді. Скоротіть час водних процедур, а для підтримання пружності шкіри краще прийміть контрастний душ. Для зігріву ж корисніше відправитися в лазню або хамам.

Регулярний пілінг

Косметологи не рекомендують часто використовувати скраби — мовляв, так ми позбавляємо шкіру захисного шару. Але раз в 10 днів шкірі необхідний легкий пілінг не тільки для очищення і оновлення, але і для кращої взаємодії зі зволожуючими засобами. Та ж олія набагато краще вбереться після відлущування і довше утримає вологу всередині шкіри. Знову ж таки, за скрабом необов’язково бігти в магазин: ви можете виготовити ексфоліант з натуральними абразивними частинками з кави або змішавши оливкову олію з цукром і великою морською сіллю.

Вмивайтеся правильно

Важливо дотримуватися кількох рекомендацій по умиванню. По-перше, не варто зловживати гарячою водою. По-друге, краще уникати засобів для вмивання з високим вмістом лугу, спирту, сульфатів, які відмивають шкіру “до скрипу”: так ми спровокуємо ще більшу сухість і лущення. По-третє, після очищення шкіри обличчя не забудьте про зволоження олією. Нарешті, не тріть шкіру рушником.

Підтримуйте мікроклімат в приміщенні

Підтримуйте вологість повітря в межах 30-60%, не перегрівайте приміщення вище 23 градусів і частіше провітрюйте кімнати.

Джерело



Переглядів: 337