У франківських ліцеях відкрили оновлені тири

Суспільство

У двох франківських ліцеях відкрили оновлені тири.


В рамках міської програми військово-патріотичного виховання у Микитинецьому ліцеї та Ліцеї №21 відкрили оновлені тири: із якісними умовами для тренування та хорошими пневматичними гвинтівками. По 5 одиниць зброї кожному закладу подарував міський голова Руслан Марцінків.

«На жаль, кожному поколінню українців доводиться брати до рук зброю та боротися за свою державу. Наше покоління – не виняток. Дай Боже, щоб нікому з цих дітей у житті не довелося воювати та застосовувати навички стрільби. Але провадити військово-патріотичне виховання дуже важливо. І щоб діти навчалися в хороших умовах, хороших тирах і на хорошій зброї», – заявив на відкритті міський голова.

МГІД під ТРЕТІМ АБЗАЦОМ ВСЕРЕДИНІ НОВИНИ Inside Post Content (After X Paragraph)

Також очільник міста подякував Дитячо-юнацькій спортивній школі № 3, що активно долучається до розвитку цього виду спорту.

«Відновлюємо діяльність стрілецьких тирів у навчальних закладах. Вони дозволять підготувати спортсмена-стрільця початкового рівня, якого далі, за бажання, в спеціалізованому тирі можна навчати стрільбі з вогнепальної зброї», – говорить Директор ДЮСШ №3 Павло Бойчук.

Роман Андрусяк, вчитель предмету захисту України у Микитинецькій і ще кількох франківських школах, наголошує, що якби у 2014 році українська армія була боєздатною, війни могло і не бути. Тому так важливо розвивати всі можливі заходи військово-патріотичного виховання, вчити дітей поводитися зі зброєю та надавати першу домедичну допомогу. Зауважує, що ці навички важливо мати і хлопцям, і дівчатам.

Погоджується зі вчителем Софія Гончар, учениця 6А класу Микитинецького ліцею: «Дівчата іноді навіть вправніші!», – не без гордості в голосі говорить дівчинка.

Тим часом очільник Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук інформує, що подібні тири планують відкрити у Ліцеях №20, №18, №4. А у стрілецьких гуртках на базі тиру зможуть навчатися діти від 6-го до 11 класу.

Продовжує думку колеги заступниця міського голови Вікторія Дротянко:

«Маємо на меті зробити подібний тир в кожному мікрорайоні, щоб діти могли розвиватися в цьому виді спорту та тренувати якості, які для цього необхідні», – говорить пані Вікторія.

Зауважує, що в Івано-Франківську завжди приділяли особливу увагу військово-патріотичному вихованню молоді. А зараз, коли в країні точиться війна, це особливо важливо.

Ганна Грицик, матір загиблого Героя Романа Грицика, який навчався у Ліцеї №21 (тоді – Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21), погоджується із тим, що провадити військово-патріотичне виховання молоді дуже важливо.

«Наші сини віддали своє життя, щоб Україна процвітала. І щоб молоді люди змогли знати історію нашої України, продовжували визвольну боротьбу, яку почали ще наші пращури. Добре, що зараз у школах дітям про це розказують», – говорить матір Героя.



Переглядів: 246