Проста інструкція вмивання з нарощеними віями, щоб зберегти їх первинний, гарний зовнішній вигляд якомога довше
Як вмиватися з нарощеними віями. Прості правила!
Напевно, кожна дівчина знає приказку: «краса вимагає жертв». І, почасти, це дійсно так. Але не у випадку з красивими нарощеними віями. Ніяких жертв від вас не буде потрібно, необхідно знати основні правила догляду за ними та неухильно слідувати їм. Правила дуже прості, нітрохи не складніші, ніж чищення зубів і догляд за волоссям.
У цій статті ви дізнаєтеся, як вмиватися з нарощеними віями з допомогою простої 6-ти крокової техніки. Вона майже нічим не відрізняється від основних принципів вмивання, але все ж таки в ній є певні нюанси.
Нарощені вії роблять жінку незвичайно привабливою. Адже очі здавна вважалися дзеркалом душі, тому залучити до них увагу можна пишними та густими віями. І, повірте, ця краса того варта!
Не треба боятися нарощування, всі проблеми виникають лише у двох випадках: або вам попався поганий майстер, якого ви не знали, як треба доглядати за віями.
6 простих кроків вмивання з нарощеними віями
Насамперед запам’ятайте одне просте правило: після процедури не можна допускати контакту очей з водою протягом 3-4 годин. Ніколи не порушуйте його! Якщо минуло досить часу, можна приступати до вмивання:
- Змочити обличчя водою, зробити це обережно і не терти очі. Взяти знежирений засіб для вмивання (лосьйон, пінку або гель) на водній основі, що не містить спирту. Це важливо. Якщо не дотримуватися цієї рекомендації, то після активного вмивання жирними засобами, клей розм’якшиться, і штучні вії можна втратити. Потім, дуже легкими масажними рухами розподілити засіб в області навколо очей.
- Тепер можна починати умивання. Подушечками пальців обережно умивайте вії у напрямку їх росту. Тільки вздовж і тільки зверху вниз! Поперек терти у жодному разі не можна. Також помасажуйте повіки, брови, бічні області біля очей. Помийте нижні вії і шкіру нижньої повіки.
- Настав час умити обличчя водою і ретельно промити вії. Для цього звичайними рухами, без тертя і натискання руками на очі, умиваємо обличчя до стану повної чистоти.
- По перших трьох кроках ви дізналися, як вмиватися з нарощеними віями. Четвертий крок — це правильна сушка обличчя від вологи. Не можна терти обличчя жорстким рушником. І мокрим його залишати теж не треба. Тому що штучні вії довго сохнуть, і волога, що залишилася, призведе до розпаду клейових частинок. Необхідно промокальними рухами просушити обличчя, використовуючи паперові або м’які тканинні рушники без ворсинок.
- Решту вологу потрібно просушити природним способом. Краще за все використовувати віяло. Обов’язково дочекайтеся, коли вії стануть сухими.
- Коли ви остаточно висушили вії та перевірили, що між ними не залишилося косметики, можна приступати до розчісування. Для цього використовуйте спеціальну щіточку. При регулярному використанні щіточки, вії будуть пишними та красивими, і їх зростання прискориться.
Ось так легко і просто можна підтримувати нарощені вії в доглянутому стані, уникаючи їх зламів і випадіння.
На нарощені вії не можна наносити декоративну косметику, адже вони і без неї будуть виглядати ефектно і яскраво. Тоді й умивання буде ще більш простим.
Можливо, на перший погляд, догляд за віями вам здасться занадто складним і виснажливим. Але це всього лише міф. Не всіх природа нагородила красивими і довгими натуральними віями, тому вам ніщо не заважає наростити штучні, які будуть виглядати настільки натурально, що ніхто не зможе відрізнити, це ваші вії чи ні.
А тепер, коли ви знаєте як вмиватися з нарощеними віями, ви зможете зберегти їх первинний гарний зовнішній вигляд протягом декількох тижнів.
Залучайте до себе захоплені погляди, будьте чарівними та привабливими, тож ви завжди зможете заряджати позитивом оточуючих людей.
Переглядів: 329