В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться презентація комп’ютерної гри-вікторини «Шляхами української літератури»
Уже цього вівторка, 14 січня, о 12:30 у Центрі інноваційних освітніх технологій (MoPED) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться презентація комп’ютерної гри-вікторини «Шляхами української літератури».
Пише Голос-Інфо з посиланням на пресслужбу ПНУ.
Унікальна розробка наших науковців допоможе поринути у світ творчості видатних українських письменників, перевірити свої знання та дізнатися більше про літературну спадщину ХХ століття.
Для тих, хто не зможе бути присутнім наживо, є можливість долучитися онлайн через платформу ZOOM: Перейти до трансляції Meeting ID: 863 4466 4148 Passcode: 6A7mK$ZJ
Що це за гра?
Це інтелектуальна вікторина, яка складається з п’яти категорій питань: від біографій письменників до аналізу їхніх творів та художніх засобів. На учасників чекає 20 питань, якими майстерно керуватиме головний персонаж — Карпатська рись, талісман університету. Гравці переміщатимуться мапою, яка символізує атмосферу літературного процесу ХХ століття.
Чому це цікаво?
Гра знайомить із творчістю таких видатних авторів, як Євген Маланюк, Іван Багряний, Олександр Довженко та Олесь Гончар.
Завдання охоплюють історико-літературні факти, творчість, мову творів і навіть художні засоби.
Атмосферу гри доповнюють унікальні ілюстрації, пов’язані з життям і творчістю письменників, а також музичний супровід.
Хто може взяти участь?
Гра створена для учнів, студентів, учителів і викладачів, але буде цікавою всім, хто хоче зануритися у світ української літератури, краще зрозуміти її творців та підготуватися до НМТ.
Автори гри — команда професіоналів: філологи, програмісти та художники, які об’єднали свої зусилля задля створення сучасного інтерактивного навчального продукту.
Що далі?
Уже в лютому відбудеться онлайн-турнір для учнів 11 класів. А згодом вікторина стане доступною для шкіл як навчальний додаток на уроках української літератури.
Не пропустіть можливість першими побачити цю захопливу розробку!
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 180