Рекрутинг, військово-патріотичне виховання та вшанування пам’яті: Наталія Калмикова підбила підсумки тижня
У системі Міністерства оборони України затверджено концепцію військово-патріотичного виховання. На її базі буде створена низка нормативних документів, в тому числі і відповідна стратегія.
Про це заступник Міністра оборони Наталія Калмикова написала на своїй сторінці.
Вона зауважила, що це лише перший крок у створенні сучасної та ефективної системи військово-патріотичного виховання.
«Військово-патріотичне виховання має стати потужним інструментом мотивації військовослужбовців та тих, хто розглядає можливість долучитися до війська. Окрім того, реалізація концепції допоможе створити відповідну соціально-культурну інфраструктуру», — зазначила Наталія Калмикова.
Також Міністром оборони України затверджено Концепцію вшанування пам’яті загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України в системі МОУ.
Окрім цього, відбувся робочий візит представників органів державної влади до військових та цивільних закладів охорони здоров’я та реабілітаційних центрів на території Вінницької області, які надають послуги пораненим військовослужбовцям.
У центрі уваги — питання ефективного функціонування єдиного медичного простору та вирішення завдань, які стоять у сфері інтеграції військової та цивільної медицини.
Наталія Калмикова ознайомилися з наявною матеріальною базою закладів охорони здоров’я та обговорила шляхи, які необхідні для її посилення. Окрім того, однією із наскрізних тем візиту було створення чіткого та прозорого шляху поранення, де кожний заклад охорони здоров’я відіграє власну роль та надає властиві йому послуги.
«Також відвідали заклад, в якому будуть проводитися реінтеграційні та реабілітаційні заходи для військовослужбовців, які повернулися з полону. Окрім того, здійснили візит до об’єкту, де планується розгортання школи тактичної медицини», — додала заступник Міністра оборони.
Також Наталія Калмикова разом з делегацією зустріли на Батьківщині нашу Олімпійську збірну. Серед них наші армійці, призери та переможці Олімпіади: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Сергій Куліш, Аліна Комащук, Юлія Бакастова.
До центрів рекрутингу української армії, яких зараз налічується 32, звернулося вже 13324 особи, а 3809 знаходяться на різних етапах рекрутингу. 580 з них — це жінки.
Також розвивається система онлайн-рекрутингу. До 4 платформ-партнерів звернулося 7667 осіб.
Нагадаємо, що була проведена зустріч з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики Катериною Левченко. Обговорили хід реалізації заходів Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Міністерстві оборони. Торкнулися й зміцнення та розвитку потенціалу інституційного механізму ґендерної політики.
Переглядів: 217