У Івано-Франківську відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми
Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання круглого столу Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Цей захід відбувся за участі фахівців структурних підрозділів обласної державної (військової) адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів та громадських організацій.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА
Під час наради йшлося про проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань протидії торгівлі людьми, а також про реалізацію державної політики з питань запобігання домашньому насильству і насильству за ознакою статі.
«Соціальні злочини насильства за ознакою статі, домашнього насильства, торгівлі людьми, проявляється, на жаль, у нашому регіоні. І медіа, соціальні мережі повідомляють про ці випадки. Обласна, районні державні (військові) адміністрації, територіальні громади працюють над напрямками щодо запобігання цим випадкам, оскільки це ті негативи, яким потрібно запобігати», – зазначила Людмила Сірко.
Посадовиця подякувала громадським організаціям, благодійним фондам за підсилену роботу притулків, центрів,що дбають про людей, які постраждали від домашнього насильства.
А також наголосила на важливості виїзних мобільних груп соціально-психологічної допомоги сім’ям, які постраждали від домашнього насильства, проведенні якісної інформаційно-консультаційної роботи із такими сім’ями та безпосередньо із кривдниками, реєстрації відповідних заяв про випадки насильства.
Йшлося й про проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань протидії торгівлі людьми, зокрема про проведених заходів у медіа, на офіційних вебсайтах та соціальній мережі «Фейсбук», інформування місцевого населення, в тому числі ВПО, щодо проявів і наслідків домашнього, ґендерно зумовленого насильства, а також про реалізацію права на безпечне тимчасове перебування та комплексну допомогу, з наданням психологічних, соціально-побутових, медичних, інформаційних, юридичних та інших послуг.
Обговорили питання проходження навчання фахівців із впровадження корекційної роботи з кривдниками, а також підготовку, підвищення кваліфікації фахівців, до компетенції яких належить питання протидії торгівлі людьми.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 237