Усі “за” та “проти” фарбування волосся хною

Територія успіху

Цей засіб для волосся має і переваги, і недоліки.

Усі ми колись робили спроби пофарбуватися хною і чули мільйон тверджень на користь цього стародавнього способу догляду за волоссям. З іншого боку, стилісти і перукарі одноголосно говорять: “Хна — зло!”. Ми вирішили з’ясувати, хто тут правий, і чи корисне фарбування волосся хною.

Фарбування хною: лише факти

За

  1. Хна — це сухе листя рослини лавсонії.
  2. Хна доглядає за волоссям, роблячи його більш щільним, блискучим і еластичним.
  3. Хна надає волоссю натуральний рудий відтінок, якого досить складно досягти за використання хімічної фарби.
  4. Хна відновлює кислотно-лужний баланс шкіри голови, заспокоює її і знімає свербіж, який іноді виникає за умови зловживання засобами для укладання або хімічними барвниками.
  5. Хна не містить аміаку, є нетоксичною і гіпоалергенною.
  6. Хна лікує лупу швидко і ефективно.
  7. Хна формує на поверхні волосини тонку “скляну” плівку, яка “зачиняє” всередині усі корисні інгредієнти і поживні речовини, і захищає волосся від зовнішніх впливів.
  8. Навіть якщо ви перетримаєте хну на волоссі, ви його не зіпсуєте.
  9. Хна коштує копійки.
  10. Отриманий за допомогою хни відтінок не вимивається з волосся.
  11. Хною легко користуватися.

Проти

  1. Пофарбоване хною волосся неможливо перефарбувати. Частинки хни забиваються у лусочки волосся, а “скляна” плівка, про яку ми писали у пункті 6 попереднього списку, не пускає хімічні барвники всередину.
  2. Хна висушує волосся. За регулярного застосування у власниць тонкого волосся з’являються посічені кінці.
  3. Фарбування хною займає кілька годин, і це досить брудна процедура.

Не існує чорної, коричневої або освітлюючої хни. Все це — добавки, які роблять склад засобу менш натуральним. Натуральна хна надає волоссю виключно рудий колір. Засіб виглядає як порошок або брикет оливкового кольору з вираженим трав’яним запахом.

Фарбування брів хною

Хною фарбують не лише волосся, а й брови. Ця процедура не така вже й погана — значно краща, ніж татуаж брів. Якщо вам хочеться зробити брови яскравішими, спробуйте фарбування хною. Результат протримається близько 6 тижнів. Це дозволить зробити брови більш густими і зберегти їх природний вигляд.

Як правильно фарбуватися хною?

Кілька лайфхаків, якщо ви вирішили пофарбуватися за допомогою хни: ми майже впевнені, що ви неправильно використовували хну! Тож читайте, як правильно робити фарбування волосся хною.

Розрахуйте кількість

Якщо у вас волосся сягає лопаток, вам знадобиться 500 г хни на одне фарбування, якщо довжина волосся — до підборіддя, вистачить 200 г, якщо у вас стрижка “під хлопчика” — 100 г.

Приготуйте кашу

Візьміть керамічну ємність, молоко і хну. Якщо у вас жирне волосся, замініть молоко на воду і додайте до неї лимонний сік. Розбавляйте хну молоком або водою, поки не отримаєте консистенцію сметани. Накрийте кришкою і залиште на 10-12 годин.

Підготуйте волосся

Помийте волосся, дайте йому висохнути. Не використовуйте кондиціонер! Лусочки волосся будуть заблокованими, і хна свою функцію не виконає. Хну потрібно наносити на чисте і сухе волосся на відміну від хімічних фарб, які наносять на немиті пасма.

Намазуйте!

Підігрійте підготовану хну на водяній бані або у мікрохвильовій печі і починайте наносити на волосся від коренів до кінчиків. Продумайте, скільки часу знадобиться потім на прибирання, або заздалегідь потурбуйтеся про безпеку оточуючих предметів інтер’єру. Хна не відмивається, не відпирається, не зчищається.

Грійте

Коли ви закінчили наносити засіб на волосся, одягніть шапочку для душу (або скористайтеся харчовою плівкою), потім намотайте рушник і почніть прибирання! Жарт. Просто знайдіть собі завдання на найближчі чотири години.

Змивайте

Ретельно змивайте хну з волосся. Вам буде легше, якщо після змивання основної частини хни ви нанесете на волосся кондиціонер і почнете вичісувати засіб гребінцем.

Дайте фарбі зафіксуватися

Лусочки волосся поступово закриватимуться протягом трьох діб. Протягом цього часу бажано не мити волосся, не сушити його феном, не використовувати активні препарати. Фарбування хною готове!

Джерело



Переглядів: 266