У рамках проєкту «Стійкість демократії» у Калуській громаді планують впровадження в освітніх закладах неформальної освіти з демократії

Суспільство
Нещодавно Андрій Найда детально розповідав про участь Калуської громади у проєкті, який реалізовується разом із шведським муніципалітетом Векше. Головна тема проєкту – «Стійкість демократії». Його організували International Center for Local Democracy (ICLD).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


“Саме зараз ми на першому етапі участі та формуємо програму, яка заснована на виявленні спільної проблеми у Калуській та Векшенській громаді – пасивність молоді у прийнятті управлінських рішень. Цей доробок презентуватимемо у вересні для міжнародних партнерів”, – йдеться в дописі.

Сьогодні з метою моніторингу роботи завітала менторка проєкту ICLD Maria Tuzyk та Копичинецький міський голова Bogdan Kelichavyi.


“Ми поділилися нашими напрацюваннями і відрадно, що отримали схвальний відгук від менторки. Сподобалась нашим гостям й ідея, яку ми б хотіли втілити в рамках проєкту – впровадження в освітніх закладах неформальної освіти з демократії. Оскільки бачимо в цьому велику необхідність. Адже у результаті проведених досліджень, виявили, що лише орієнтовно 10 % молоді цікавиться суспільно-політичним життям держави та громади зокрема.
А впровадження вивчення демократії дозволить підростаючому поколінню детальніше вивчати, а головне розуміти демократичний устрій. І це було б надзвичайно потужною інвестицією в майбутнє України.  Дякуємо Maria Tuzyk та Богданові Келічавому за візит та слушні поради щодо вдосконалення нашої програми. Сподіваємося, що наша робота в цьому напрямку увінчається позитивним успіхом та в результаті призведе до поліпшення розвитку молодіжної політики в Калуській громаді!”, – пише Андрій Найда.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 285
banner