В Івано-Франківську розпочалась серія тренінгів у рамках проєкту «Журналістика в умовах війни: точність, етика, співпраця»
Сьогодні розпочалась серія тренінгів у рамках проєкту «Журналістика в умовах війни: точність, етика, співпраця», який впроваджується Івано-Франківським пресклубом реформ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Як зауважив представник пресклубу Іван Ципердюк: «Ми запрошуємо людей, що можуть розповісти щось нове, те, що ви не довідаєтеся з підручників чи телеграм-каналів. Реальні, живі історії».
Пише Голос-Інфо з посиланням на Вікторію Плахту
Першим спікером навчання-тренінгу на тему «Наративи та методи російської пропаганди про Україну, як їм протистояти» став журналіст, влогер, політичний аналітик, медіаексперт і телеведучий Богдан Буткевич. Головні тези, які він намагався донести до присутніх слухачів, були про проблеми як зі сторони агресора, так і з боку нашої країни.
«Будь-яка протидія починається з вивчення. В нас у державі досі не існує такого інституту вивчення ворога», – наголосив медійник.
Також Богдан пояснив поняття «стратегічної комунікації» і чому вона терміново необхідна для реалізації в Україні, які найбільші канали впливу російської пропаганди в Україні, а саме – соціальні мережі та месенджери TikTok і Telegram.
«Це чудове завдання для кожного українця, «що кожен з нас може зробити для того, аби розвалити імперію?». Ми маємо задаватися цим питанням кожного дня. І коли так і буде, коли всі ми будемо думати над однією метою, працювати над одним завданням – ми переможемо», – ділиться своїми враженнями студентка-журналістка Університету Короля Данила Олександра Борзьонок.
Переглядів: 329