У Франківську відбувся семінар щодо підготовки до конкурсу у рамках програми “Польща-Україна 2021-2027”
Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківську відбувся семінар «Основи роботи з проєктами», організований представництвом програми прикордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» у Львові спільно з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та Івано-Франківською міською радою.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Означена організаторами мета заходу – підготовка до майбутнього конкурсу проєктних заявок у рамках цієї програми.
Посадовець зазначив, що підтримка та всебічне сприяння впровадженню на території регіону спільних проєктів, які фінансуються за участю Європейського Союзу, є одним із пріоритетних напрямків діяльності обласної влади. Івано-Франківщина з 2007 року бере активну участь у Програмі прикордонного співробітництва «Польща-Україна». Уже реалізовані в області проєкти дозволили впровадити цікаві та унікальні заходи, спрямовані на розвиток туризму, культури, безпеки, а найважливіше – сприяли розвитку добросусідських відносин шляхом прямої співпраці між людьми. Віталій Ільчишин висловив сподівання, що нова програма Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» надасть громадам Прикарпаття широкі можливості для залучення грантів для розвитку та поглиблення співпраці з регіонами Польщі.
Під час семінару присутніх ознайомили з особливостями майбутнього конкурсу проектних заявок в рамках Програми і з базовими поняттями та інструментами підготовки проєктів.
Бюджет програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» складає 208 млн євро. Програма реалізовуватиметься в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Волинській, Львівській та Рівненській областях за п’ятьма пріоритетами: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони.
Перший конкурс проєктних пропозицій розпочнеться у травні 2023 року та триватиме до кінця липня 2023 року. Заявники зможуть подати заявки на отримання коштів ЄС за такими пріоритетами: здоров’я та довкілля.
Переглядів: 504