З Калуша на фронт відправляють сухі супи, борщі та каші
Тисячі фасованих сухих супів, борщів, каш, виготовленими «бджілками» вже відправлено на передову.
Про це Голос-Інфо дізнається від Андрія Найди
За один день вдавалося розфасувати до 700 пакетів їжі швидкого приготування: супів гречаних, рисових, бульйону – до 200 шт., 196 – каші молочної, 300 – сухого картопляного пюре. Мають три вакууматори, які використовують для кращого зберігання продуктів.
Асортимент страв постійно розширюється, рецептура удосконалюється – все для зручності бійців у польових умовах. Окремо є і для вегетаріанців.
Назви стравам дають оригінальні, місцеві – юшка бойківська, борщ бандерівський, зупа з криївки, крупник западенський, бульба станіславська.
“Бджілки” об’єднали навколо себе всіх охочих допомогти нашим військовим. І навіть коли були проблеми з електропостачанням – робота не припинялася. До участі активно доєдналися й заклади освіти, зокрема, Калуські ліцеї №3 та №10. І не тільки нашої громади, а й навколишніх сусідніх сіл.
Кожний готовий пакетик страви проходить не простий шлях, у нього вкладають душу десятки людей: хтось постачає овочі, хтось сушить, фасує. А дехто довозить до пункту призначення.
Ліля — мати чотирьох дітей, наймолодшій – півроку, — займається організаційними питаннями, Вікторія, в якої теж 4 дітей,— за розфасовку супів і борщів, Аліса – енергетичні батончики та на підвезенні продуктів, Наталія та Людмила – за тушкованки, Марія – солодощі (за один раз до 10 медівників випікає!).
Кожна весь вільний від роботи час присвячує себе допомозі нашим захисникам.
Допомагають й українці з-за кордону, зокрема з Севільї (Іспанія). Згадують бійця Ігоря, який пересушив чимало овочів. Після поранення воїн вже не зміг повернутися на війну, та з нетерпінням чекає сина з Перемогою, який на передовій. А ще колектив ЗДО «Росинка». Члени родин “бджілок” теж беруть активну участь у процесі.
Зараз виробництво сухих страв зменшили, оскільки менше запитів. Об’єдналися навколо технічного забезпечення наших бійців. Та на Пасху готують подарунки. Планують 110 пасочок (у минулому році було 350).
Про справи у «вулику» можна дізнаватися із сторінки фб https://www.facebook.com/groups/1597352797351254.
Переглядів: 433