Продукти харчування, які корисніше вживати в несвіжому вигляді

Здоров`я

Яким продуктам необхідно трохи дозріти, щоб набути свого неповторного смаку.

Коли ми вирушаємо в магазин, то завжди намагаємося вибрати найсвіжішу продукцію. Виробники постаралися навіть винайти упаковку, яка може змінювати колір, коли терміни придатності продукту наближаються до завершення. Але є такі продукти, які вживати в несвіжому вигляді набагато корисніше.

Яловичина

Не все м’ясо можна назвати парним. Свіжиною називають м’ясо, якому не більше 4 годин. Природно, такий варіант відмінно підходить для вживання в їжу.

Друге місце займає саме витримане м’ясо. Воно відрізняється ніжною текстурою, а його смак дуже насичений. Тільки є один нюанс, до м’яса птиці це не має ніякого відношення.

Соління і квашені продукти

Чим більша витримка буде у квашених продуктів, тим краще. У них дуже насичений смак, а в їх склад входить велика кількість антиоксидантів і різних вітамінів. Щоб ця продукція принесла максимум користі, в ідеалі її необхідно вживати два рази на тиждень.

Пуер (чай)

Цей чай вважається постферментованим. Він ніколи не псується, головна перевага в тому, що цей чай з роками стає ще смачнішим.

За умов правильного зберігання цього чаю, його смак може стати ідеальним тільки, коли пройде 20 років. Просто необхідно брати продукт у перевірених постачальників, які не будуть брехати з приводу термінів придатності.

Сир і кефір

З сиром також, як і з алкогольними напоями. Якщо сир молодий, то він має дуже м’який і вершковий смак. А ось твердим сортам необхідна витримка. І чим довше вона буде, тим краще. Максимальний термін витримки сиру не повинен перевищувати 2 роки.

Свіжий кефір допомагає налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, а ось якщо він вже вчорашній, то може кріпити. Слід зауважити, що свіжий кефір може викликати здуття і болі в животі, тому краще віддати перевагу пізньому варіанту, але не простроченому.

Чи можна вживати в їжу вчорашню їжу

Несвіжі продукти насправді можуть бути небезпечними для нашого організму. І тут йдеться не про ковбасу, а про ті продукти, які ми можемо готувати на тиждень. Наприклад, супи або котлети.

Від вчорашньої гречаної каші малоймовірно ви отримаєте отруєння, але є продукти, які насправді небезпечно вживати в їжу пару днів по тому.

Супи, борщі і навіть рис не повинен зберігатися більше двох днів. Тому необхідно готувати їх таку кількість, яку ви зможете з’їсти за пару днів.

Як ви бачите з усього вищесказаного, продукти не завжди повинні бути виключно свіжими.

Але тут потрібно бути обережнішими, адже різниця між «зіпсованим» і «не свіжим» дуже велика. Якщо ви точно відчуваєте, що продукт прострочений і він погано пахне, то від нього краще відмовитися.

Джерело



Переглядів: 740