Звички, яких варто позбутися, якщо ви хочете отримати гідну роботу
Як знайти круту роботу.
Хороша робота — це те, про що мріє майже кожен з нас. Якщо вам хочеться отримати місце з високою зарплатою і хорошими можливостями для зростання, то доведеться позбутися від звичок, описаних далі.
Розсилати резюме в усі компанії
Якщо ви хочете самі проявити ініціативу, то вибирайте ті компанії, які викликають довіру. У жодному разі не надсилайте свої резюме невідомим фірмам і конторам. Деякі роботодавці спеціально будуть озвучувати некоректну інформацію, щоб ви прийшли до них на співбесіду.
Відгукуватися на всі пропозиції без розбору
Тут дуже важливо правильно розставити пріоритети. Не поспішайте говорити “так”, поки вам не озвучили кілька пропозицій. З усіх компаній, які запросять вас на співбесіду, постарайтеся вибрати ті, в яких вам самим точно хотілося б працювати. Все другорядне краще залишати на потім.
Ходити на кілька співбесід в день
Це не правильно, тому що ви можете втомитися. Наприклад, ви нормально показали себе на першій, другій співбесіді, але до третьої вже встигли втомитися, а це місце виявиться найкращим. Зрештою ви не зможете справити найкраще враження. Пара співбесід в день — ідеально.
Не займатися збором інформації
Мало просто прочитати інформацію про роботу в самому оголошенні. Необхідно вивчити сайт компанії, почитати відгуки від тих, хто там працював або працює. Ще краще буде, якщо ви зможете поспілкуватися з людиною, яка там працює зараз. По-перше, так ви зможете скласти повноцінну картину. По-друге, на співбесіді ви зможете приємно здивувати начальника або рекрутера тим, що знаєте більше, ніж будь-хто.
Неправильно вести соціальні мережі
У солідній фірмі обов’язково перевірять вашу сторінку в соціальних мережах. Якщо там будуть одні тільки меми, смішні картинки, відео, то це точно не сподобається роботодавцю. Постарайтеся зробити так, щоб ваша сторінка в соціальній мережі виглядала дорослою.
Вибирати невірний час для співбесіди
Для співбесіди ідеально підійде ранок вівторка — приблизно з 10: 30 до 11: 30. Не варто вибирати святкові та передсвяткові дні, тому що атмосфера може бути не зовсім відповідною.
Переглядів: 585