Як самотужки доглядати за бровами: корисні поради
Навіть за домашніх умов можна доглядати за бровами.
Краса обличчя залежить ще й від того, як виглядають брови. Вони вимагають до себе пильної уваги, але у якості нагороди за докладені зусилля ви отримаєте пухнасті волоски, які легко укладаються потрібним чином. Ось як варто доглядати за бровами, щоб вони радували вас своїм виглядом.
Спробуйте не вискубувати їх
Порада є актуальною для людей, яким не подобається форма їх брів. Фахівці зазначають, що у такому разі людині слід не вискубувати брови хоча б протягом 6 місяців.
Одночасно спробуйте відмовитися від кремів, лосьйонів, тональних основ, сироваток для брів. На думку фахівців, ці продукти забруднюють фолікули, стоншуючи тим самим волосся. Якщо у вас ламкі брови або ви колись вискубували їх до стану ниточки, не чіпайте їх взагалі. Вони виростуть самі — просто для цього потрібен час.
Дотримуйтеся рідної форми
Якщо у вас занадто важкий погляд, видаляйте найменшу кількість волосків. Прибрати зайве ви завжди встигнете, а ось на відрощування доведеться витратити місяці.
Щоб зрозуміти, де саме потрібно видалити волосся, попрацюйте над архітектурою брів. Візьміть пінцет або невелику лінійку, нанесіть на край приладу кайал або олівець для брів. Залиште вертикальну смугу між переніссям і внутрішньою стороною брови, потім висхідну — від внутрішнього краю брови до арки, частини, що має найбільший вигин. Після цього намалюйте спадну лінію від арки до кінчика. Повторіть те ж саме з верхньої сторони, а потім перейдіть на іншу брову.
Усе, що опиняється поза межами позначених кордонів, обережно приберіть пінцетом. Якщо ви не впевнені у своїх діях, видаліть лише ті волоски, які відверто бентежать своїм виглядом. Тоді у вас будуть охайні брови тієї форми, яка дійсно вам личить.
Будьте обережними з натуральними засобами
Іноді люди радять живити брови оливковою, рослинною або ефірною олією, а також медом, соком цибулі або навіть червоного перцю. Деяким жінкам такі засоби дійсно підходять, проте це не означає, що вони є абсолютно безпечними.
Перед застосуванням меду переконайтеся, що у вас немає на нього алергії, у іншому разі процедура може призвести до свербіння і почервоніння. Те ж саме стосується цибулевого соку або капсаїцину — алкалоїду, який міститься у червоному перці. Ці компоненти є гранично агресивними, а використовуючи їх на ніжній шкірі біля брів, ви ризикуєте травмувати фолікули.
Ефірні олії, якщо не змішувати їх з базою, також можуть призвести до опіків і болю, а більшість жирних продуктів закупорюють пори. Перед тим як вдаватися до натуральних засобів, перевірте їх на невеликій ділянці шкіри. Якщо одразу після нанесення ви не відчули печіння, а через добу на тілі не з’явився висип, спробуйте застосовувати природні склади.
Хочете поліпшити стан брів, але переживаєте за стан шкіри — зробіть вибір на користь спеціалізованих засобів з пептидами. Вони наситять волоски вологою і зроблять їх товщими.
Не забувайте мити і відлущувати їх
Ця порада є важливо для усіх, проте особливо сильно вона стане у нагоді людям з щільними бровами. Річ у тім, що у цій зоні теж виникає лупа, тому настільки важливо вчасно видаляти омертвілі частинки шкіри.
Щоб не завдати шкоди бровам, візьміть спеціальні скраби або зробіть свій — наприклад, з цукру, солі або кавової гущі. Користуйтеся засобом 2-3 рази на тиждень одразу після душу або вмивання — у такому разі він подіє швидше.
Іноді можна знайти інформацію про те, що брови потрібно мити шампунем від лупи. Однак він може сильніше висушити і без того чутливу шкіру. Бровам цілком достатньо того ж гелю для вмивання, яким ви очищаєте обличчя. Якщо відчуваєте сухість — спробуйте зволожити шкіру у зоні брів засобами на водній основі, наприклад, гелем алое.
Не прагніть до зайвої геометрії
Чіткі брови-коми, можливо, й були популярними, але зараз цінується природність ліній. Якщо ви не хочете фарбувати брови, можете обійтися лише засобом для укладання — прозорим гелем або спеціальним милом для надання форми. Якщо у вас і без того слухняні брови, не забувайте розчісувати їх щоранку.
Тонуючи цю зону, пам’ятайте про черговість. Спочатку наносьте кремові або гелеві текстури, щоб зафарбувати ділянки шкіри без волосся. Потім — пудрові, якщо вам потрібно закріпити колір. Лише після цього укладайте брови.
Щоб брови виглядали природно, заповнюйте порожнечі лише біля кінчиків. Тоді ваш погляд буде виразним, але не важким.
Переглядів: 305