Через ці 3 помилки роботодавці не квапляться переглядати ваше резюме
Деякі помилки у резюме зменшують кількість його переглядів роботодавцями.
Пошук роботи часом займає дуже багато часу, при цьому претендент може вважати, що усе зробив правильно і його резюме просто не може не привертати увагу. Насправді, критерії, за якими роботодавець оцінює потенційного співробітника, змінюються досить швидко, проте існують універсальні моменти, на які звертають увагу майже усі роботодавці, але які можете не вважати важливими ви. Ми розповімо, чому у вашого, на перший погляд, ідеального резюме настільки мало переглядів.
Дохід неадекватний
Звичайно, будь-якій людині, що шукає роботу, хочеться отримувати хоча б удвічі більше, ніж на попередньому місці. Але подумайте, чи відповідає ваш досвід тій цифрі, яку ви вказали у відповідній графі. Перш ніж встановлювати ціну за свої послуги, важливо вивчити ринок, який з великою ймовірністю змінився за той час, що ви працювали на колишньому місці. Подумайте, можливо, вам варто пройти якісь курси, які допоможуть вам претендувати на зарплату, яка б вас повністю задовольняла, а вже потім можна зайнятися пошуком роботи, сміливо запросивши високу зарплату.
Ви підібрали неправильне фото
У роботодавця завжди є можливість відфільтрувати ті резюме, які представлені на тематичному сайті без фото, тому важливо потурбуватися про створення якісного фото, яке просто необхідне сьогодні у будь-якому резюме. Але лише додавання фото — замало. Важливо, щоб ваша фотокартка максимально підходила для супроводу ділового документа, яким є ваше резюме. Відмовтеся від фото “як на паспорт” і фото з відпочинку. Якщо у вас немає відповідного знімка, не пошкодуйте коштів на ділову фотосесію, повірте, вам знадобляться подібні фото ще неодноразово, тож таке вкладення є цілком виправданим.
Занадто вузька спеціалізація
Так, вузькі фахівці є дуже цінними на ринку праці, проте є небезпека стати занадто рідкісним фахівцем. Якщо ви, наприклад, займаєтеся перекладами з рідкісної мови, чекати на свій час можна довго, саме тому фахівці рекомендують не чекати, поки вас, нарешті, помітять, а самотужки намагатися за ключовими словами підібрати вакансію, яка б відповідала вашим очікуванням. Ще краще — шукати не вакансію, а компанію, яка була б зацікавлена у такому фахівцеві, як ви. Не бійтеся звертатися до знайомих, адже з великою ймовірністю ваше професійне співтовариство відгукнеться і допоможе підібрати максимально гарну посаду, ще й рекомендації зможете отримати.
Переглядів: 462