5 кроків, які допоможуть якісно пофарбувати брови
Пофарбувати брови можна лише за кілька кроків.
Фарбування брів — швидкий і нескладний спосіб зробити образ більш виразним. Крім того, цю процедуру легко провести самостійно, а результат після неї буде радувати вас протягом декількох тижнів.
Коли можна і коли не можна фарбувати брови
Фарбування варто спробувати, якщо брови є тонкими, світлими і майже непомітними. Барвник також “врятує” вигорілі на сонці волоски і замаскує небажану сивину. Прибрати просвіти у бровах допоможуть пігменти, що фарбують шкіру — результат буде нагадувати татуаж.
Якщо ви кардинально змінили колір волосся, брови можуть “випасти” з образу. У цьому випадку можна зробити їх трохи темнішими або світлішими. Однак якщо у вас є захворювання очей, запалення, висип або подряпини, слід відмовитися від процедури, поки шкіра не буде абсолютно здоровою. Не рекомендується проводити сеанси під час вагітності і за наявності алергії на фарбувальні компоненти.
Що має бути під рукою
Щоб процедура минула без перешкод і затримок, підготуйте усе необхідне і зручно розташуйте на столі. Ось які предмети повинні лежати перед вами:
- фарбувальний склад для брів і невелика ємність;
- тонкий пензлик, краще зі скошеним краєм;
- жирний крем для обличчя або зони навколо очей;
- гостро заточений косметичний олівець;
- ватяні диски і палички;
- кругла щіточка або міні-гребінець;
- антисептичний розчин на основі спирту або хлоргексидин;
- лосьйон для очищення або міцелярна вода, м’який скраб для обличчя;
- пінцет;
- рукавички.
Крім цього, обов’язково стане у нагоді дзеркало, яскраве освітлення і одна-дві години вільного часу.
Що потрібно зробити перед фарбуванням
Насамперед надайте бровам потрібну форму. Ви можете записатися до бровиста або вискубати волоски вдома. Краще зробити це за добу до нанесення пігменту: шкіра повинна повністю “заспокоїтися”. Під час фарбування використовуйте пінцет тільки у крайньому разі — якщо не помітили одну-дві волосинки напередодні.
Занадто рано корегувати форму теж не варто, оскільки можуть з’явитися нові непотрібні волоски, а фарба зробить їх більш помітними. Перед тим, як розпочати фарбування, видаліть з обличчя косметику, ретельно прочешіть брови щіточкою або гребінцем. Можна трохи відлущити шкіру скрабом, але не натирайте її занадто сильно.
Протріть шкіру будь-яким антисептичним розчином. Він видалить жир, і склад ляже більш рівномірно. Косметичним олівцем обведіть бажану форму і нанесіть навколо кордонів жирний крем — так буде легше видалити надлишки пігменту.
Головний етап: наносимо фарбу
Одягніть рукавички і приготуйте фарбувальну суміш у невеликій зручній ємності. Пензлем нанесіть склад на брову — не поспішайте, шар повинен бути щільним і рівномірним. Після підсихання додайте другий шар, не залишаючи прогалин.
Розподіляйте фарбу від нижнього краю дуги вздовж напрямку росту волосся. Намагайтеся здійснювати однакові рухи пензлем на обох бровах, тоді результат буде симетричним.
Залиште суміш на час, вказаний в інструкції. Зазвичай це 10-15 хвилин. При цьому через хвилину трохи почистіть щіточкою початок брови, а через 3-5 хвилин — усю внутрішню половину. Так ви отримаєте поступовий перехід кольору.
Потім видаліть склад ватяними дисками, змоченими водою, і обережно вмийтеся, намагаючись не терти ділянки над очима.
Золоті правила ідеального результату
Щоб домашній результат не поступався салонному, пам’ятайте про п’ять важливих умов:
- Застосовуйте тільки спеціальну фарбу. Склади для волосся шкодять шкірі обличчя і викликають подразнення очей.
- Проводьте фарбування тільки у рукавичках, щоб не торкатися пальцями до обличчя і убезпечити долоні від плям, які нелегко змити.
- Уважно читайте інструкцію до складу. Універсального рецепта з приготування розчину і часу дії немає — тому дотримуйтесь усіх вказівок виробника.
- Кілька днів після процедури намагайтеся мити пофарбовані ділянки водою без пінок для вмивання та іншої косметики. Дайте час пігменту закріпитися у структурі волосків.
- Не фарбуйте брови занадто часто. Косметологи рекомендують робити перерву між сеансами у 4 тижні.
Часом нелегко виділити час на похід до салону, а за умов пандемії його можливість ставиться під велике питання. На допомогу приходять домашні косметичні процедури: їх можна проводити у будь-який вільний вечір і, до того ж істотно заощаджувати гроші. Трохи досвіду і завзятості, знання простих секретів і правил — і ви легко зробите брови ефектними, як після відвідування професійного бровиста.
Переглядів: 336