Поради від фахівців з приводу зелені: яка корисна, а яка шкідлива

Здоров`я

Корисна та шкідлива зелень для організму людини.

Зараз розпал свіжих овочів, фруктів і звичайно ж численної зелені. Багато людей чудово знають про користь зелені і активно її використовують у приготуванні страв або просто їдять в прикуску. Фахівці розповіли, яка із зелені найкорисніша, а від якої краще відмовити.

Зелень може доповнювати будь-яку страву і сміливо замінити спеції при готуванні.

Петрушка

Даний тип зелені вельми корисний. Петрушка володіє сечогінною дією, допомагаючи зняти набряклість. Крім цього, усуває серцевий біль. Ця зелень багата на вітамін С, а також калій, фосфор і магній, що робить її просто джерелом корисних речовин. Петрушка прекрасний помічник при таких проблемах зі здоров’ям як безсоння або анемія. Також зміцнює кістки і м’язову масу. Але фахівці не рекомендують зловживати нею вагітним або при наявності проблем з сечовидільною системою.

Салат

На думку фахівців, даний тип зелені не такий вже й корисний, в ньому немає такого великого запасу вітамінів і необхідних речовин для організму людини. Але все ж таки дещо є в салаті, наприклад фолієва кислота і вітамін С, але, щоб збагатити організм необхідною кількістю цих речовин доведеться з’їсти пристойну масу цієї зелені. Лікарі не рекомендують зловживати салатом людям при наявності гепатиту або проблем з шлунком.

М’ята

Ця ароматна зелень дуже корисна при наявності частих головних болей або серцевих проблемах. Вона надає на організм заспокійливу дію і буде вірним жіночим помічником під час менструацій. Але не варто давати м’яту дітям до 6 років.

Часникове листя

Як не крути, а часникове листя для організму людини дуже корисне, бо в ньому можна знайти велику кількість вітаміну С, а також фітонциди, які необхідні для боротьби з бактеріями, які провокують неприємні захворювання. Часникове листя радять вживати для профілактики атеросклерозу або вірусних захворювань. Але варто обмежити його прийом, якщо є проблеми з серцем чи шлунком.

Кульбаба

Найчастіше з кульбаби роблять настоянку, яку надалі використовують для підняття імунітету. Можна використовувати кульбабу в сирому вигляді, щоб позбутися безсонних ночей. Фахівці не рекомендують вживати в їжу її людям з гастритом або виразкою.

Цибуля зелена

Сама по собі цибуля дуже корисна завдяки вмісту в ній великої кількості калію, який допомагає правильній роботі серцево-судинної системи. Крім цього, цибуля багата на вітамін С, а ще антиоксиданти, що служать помічником при атеросклерозі. Але варто бути обережними у вживанні зеленої цибулі людям з гепатитом або панкреатитом.

Кріп

Дана зелень багата кератином і вітаміном С, що сприяє поліпшенню зорової системи. Крім цього, кріп надає позитивний вплив на роботу кишечника і нормалізує тиск, а фосфор в ньому допомагає зміцнити кістки.

Джерело



Переглядів: 477
banner