Що таке патчі для губ та як правильно їх використовувати

Територія успіху

Тепер мовчання — не тільки золото, а й запорука краси.

На хвилі популярності тканинних і “миттєвих” масок — тих, що наносяться дуже просто і діють дуже швидко, — б’юті-виробники почали випускати патчі для найрізноманітніших зон, від декольте до повік. Не оминули увагою і тонку шкіру губ. І нехай ідея заклеювати собі рот в ім’я краси на перший погляд може здатися дивною, на другий — вона виявляється не така вже й погана.

Що таке патчі для губ

Якщо відповідати на це питання буквально — тонкі гідрогелеві пластини, просочені гіалуроновою кислотою, оліями і колагеном. Патчі рідко бувають тканинними або целюлозними, тому що ці матеріали неприємно відчуваються на губах через свою шорстку фактуру.

Головне ж, що патчі для губ являють собою відмінний SOS-засіб на осінь і зиму. Вони швидко і ефективно усувають сухість шкіри, знімають лущення і загоюють дрібні тріщини. Косметологи підкреслюють, що регулярне використання патчів для губ допоможе рідше користуватися бальзамами — це особливо актуально для тих, хто за холодний сезон «з’їдає» кілограми вазеліну.

Як правильно застосовувати патчі для губ

На перший погляд, все простіше простого — заклеїв рот патчем, і сиди собі, дивись в телефон. На другий — теж. Саме завдяки простоті застосування тканинні і гідрогелеві маски і завоювали серця б’ютіголіків по всьому світу. Але у використанні патчів для губ є свої тонкощі. Наприклад, тонку шкіру навколо рота перед застосуванням маски варто відлущити м’яким скрабом, а самі губи помасажувати сухою зубною щіткою. А відразу після використання патчів корейські косметологи радять “запечатати” вологу в шкірі за допомогою гігієнічної помади.

Що робити з використаними патчами

Правильна відповідь на це питання — викидати. У мережі легко знайти тисячу і один спосіб повторного використання гідрогелевих патчів, але жоден з них не варто повторювати. Спроба повторно просочити патчі зволожувальною сироваткою успіхом не увінчається — промислове виробництво instant-масок не зводиться до вимочування шматочків гелю в живильній рідині. А поради розчинити використаний патч в гарячій воді і наносити на обличчя і зовсім шкідливі. По-перше, в самому патчі немає нічого особливо корисного, що коштувало б таких турбот. По-друге, навіть ті деякі корисні речовини, що можна «вичавити» з гелевої пластини, руйнуються.

Джерело



Переглядів: 290