Кілька порад від косметолога щодо нічного догляду за шкірою

Територія успіху

Поради від косметолога допоможуть зробити нічний догляд за шкірою правильним.

Неправильний або недостатній догляд за шкірою перед сном призводить до ранкової набряклості, запалення на обличчі і жирного блиску. Ми попросили розповісти косметолога про найважливіші б’юті-звички, які слід зробити частиною кожного свого вечора.

Очищення

Найголовніше правило: ніколи не лягати спати з невмитим обличчям!

Протягом дня пил і бруд осідали на вашому обличчі, працювали сальні залози. До того ж, ви напевно і не одноразово чіпали обличчя руками! Швидше за все, був і макіяж. Але навіть якщо ви провели день досить спокійно і майже не вставали з дивана, обличчя до кінця дня брудне і його потрібно вмити. Однієї води для цього недостатньо! Як і мила, яке підходить лише для рук. Використовуйте спеціальні засоби для зняття макіяжу і очищення обличчя.

Якщо на обличчі був макіяж, очищення відбуватиметься у два етапи. Якщо косметики на шкірі не було, одразу переходьте до другого етапу.

Демакіяж

Видаліть декоративні засоби спеціальним засобом: міцелярною водою, двофазною рідиною або гідрофільною олією.

Очищення шкіри

Очищення шкіри має бути глибоким, але делікатним. Для цього необхідно правильно обрати засіб для вмивання. Це може бути гель, пінка, і рідше, за наявності подразнення і сухості — молочко.

Багато жінок досі приймають міцелярну воду за засіб для очищення обличчя. Й одразу після її застосування наносять тонік і крем. Це неправильно! Залишки будь-якого продукту для демакіяжу теж важливо змити з обличчя засобом для вмивання. Навіть, якщо виробник пише, що засіб не потребує змивання, або йдеться про гідрофільну олію.

Тонік або лосьйон

В цілому, тонік і лосьйон — це взагалі один і той самий продукт. Їх завдання — вирівняти РН-баланс шкіри, нейтралізувати дію води і засоби для вмивання.

Після очищення шкіри обов’язково потрібно протерти обличчя лосьйоном або тоніком. Це важливе правило, яке багато жінок ігнорують.

Стягує обличчя після тоніка або лосьйону? Можливо, саме цей продукт вам не підходить. Але не поспішайте його викидати! Можливо, саме цей продукт просто не товаришує з вашим засобом для вмивання — з’ясувати це допоможе косметолог.

Йдемо спати

Повноцінний відпочинок — головний секрет гарної шкіри. Саме у нічні години у організмі виробляються гормони краси, які борються із запаленнями і старішанням. Напевно ви й самі неодноразово помічали що шкіра після тривалого сну по-справжньому сяє красою!

Чи потрібен крем

Крем є обов’язковим для усіх. Але, що дивно, лише вранці! Ним ми захищаємо шкіру від впливу навколишнього середовища, від вітрів, морозів, від УФ-випромінювання і іншого.

А ось нічний крем насправді потрібен не усім, хоча дуже багато людей не уявляють свого життя без нього.

Кому і у яких випадках необхідний нічний крем:

  • жінкам 45 + (крім власниць жирної шкіри);
  • власницям зневодненої атонічної шкіри і дуже сухої шкіри (але таких лише 10 % у всьому світі);
  • власницям гіперчутливої тонкої шкіри. Якщо ви — володарка “прозорої” шкіри, на якій помітні усі судини, наче річки на карті нашої країни, якщо ваша шкіра швидко червоніє, якщо є купероз, — лише у цьому випадку, за умови наявності усього перерахованого вище, вам потрібен нічний крем. Наприклад, з вітаміном С, для зміцнення стінок судин.

До настання 45 років, особливо власницям жирної, комбінованої та зневодненої шкіри нічний крем не потрібен і перед сном достатньо буде засобу для вмивання та тоніка (лосьйону). Така шкіра достатньо себе живить, навіщо їй зайвий жир? Та й вночі шкірі теж потрібно дати можливість відпочити!

Якщо весь догляд підібраний правильно, ваша шкіра буде добре зволоженою, їй буде комфортно без нічного крему. Але якщо все ж таки хочеться нанести крем, тому що шкіру сушить, це означає, що вона зневоднена. Це трапляється досить часто, і у такому разі потрібно переглянути догляд!

Якщо ви все ж таки не готові до переходу на догляд без крему, запам’ятайте прості правила його ефективного використання:

  1. Наносьте крем за півтори-дві години до сну. Це допоможе не спровокувати ранкову набряклість.
  2. Щоб крем вночі спрацював на 100 %, у кімнаті має бути волого і прохолодно! Якщо ви нанесете крем і ляжете спати у сухому і теплому приміщенні, у шкіри почнеться зневоднення. З першої спроби ви це не відчуєте. Але негативний накопичувальний ефект є забезпеченим!

Додатковий догляд

Перед сном можна зробити пілінг і маску. Пілінг робиться не частіше одного разу на тиждень, маски — не більше двох разів на тиждень.

Джерело



Переглядів: 304