Калуський суд виніс вердикт за крадіжку навушників: позбавлення волі до 5 років
Суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення чоловіка, який таємно викрав чуже майно (крадіжка), в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч. 4 ст. 185 КК України.
Повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Згідно матеріалів справи обвинувачений прийшов в торговий центр в м. Калуш. Знаходячись у торговому залі відділу техніки, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу, таємно викрав з торгового стелажу навушники – вкладиші марки «JBL Wave 300 TWS», вартістю 1 175,00 грн., які знаходились у сейфері.
Із викраденим майном чоловік направився у відділ з інструментами і взявши в руки ручні кусачки пошкодив сейфер і витягнув коробку з навушниками, а далі запхав навушники під свою кофту та покинув приміщення торгового центру, не розплатившись за товар.
В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся за вчинене.
Прокурор у судовому засіданні просила визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, та призначити йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити його від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, з іспитовим строком на 2 роки, поклавши на нього обов`язки відповідно до ч.1 ст. 76 КК України.
Представник потерпілого погодилася із думкою прокурора.
Суд дослідив матеріали справи, та дійшов до висновку про можливість виправлення і перевиховання чоловіка без ізоляції від суспільства, тому призначає йому покарання у виді позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням.
Іспитовий строк дисциплінує засуджених, привчає їх до додержання законів, нагадує їм, що вони не виправдані, а проходять випробування, від результату якого залежить їх подальша доля – звільнення від відбування призначеної основної міри покарання або реальне її відбування.
Переглядів: 919