Дружити зі своїм начальником — це добре чи погано

Територія успіху

Плюси та мінуси спілкування з босом.

Дружбу, як і особисте життя, з роботою змішувати не варто. А раптом щось та й вийде? Дізнайтеся, які бувають позитивні і негативні сторони спілкування з босом.

Ви показуєте, що є частиною команди

Нехай начальство не думає, що ви рак-відлюдник і любите тільки свого кота. Не відмовляйтеся від запрошень сходити разом на обід або перекинути стаканчик-другий після роботи. Якщо почуття дискомфорту від спілкування тет-а-тет вас не покидає, запропонуйте взяти з собою пару співробітників. Ваша “залученість” точно буде оцінена з гідністю.

Ви не можете розповідати все без винятку

Справжні друзі діляться секретами і без приховування можуть розповісти практично все. З начальством же тримайте вухо гостро. Одним з табу є обговорення колег. Ніколи не передавайте плітки і не ведіться на провокації боса, який хоче вивідати у вас брудні подробиці з життя колективу. Намагайтеся змінити тему або відразу попередьте, що не будете це обговорювати.

Ви повинні залишатися професійними

Ніколи не дозволяйте собі зайвого. Забороненим препаратам, сексуальним пригодам і іншим подібним речам немає місця у відносинах “начальник-підлеглий”. Навіть дружніх. Ви можете випити з босом пару коктейлів, ходити на обіди або відвідувати різні культурні або професійні заходи.

Вам буде легше отримувати бонуси

Мова зараз не стільки про стрімке кар’єрне зростання, скільки про “плюшки”. Наприклад, про премії, можливості підвищення професійного рівня, відрядження і т.д. Звичайно, варто докладати зусиль, а не сподіватися на близькі стосунки з начальством, але ви все одно завжди в пріоритеті.

Ви можете перетворитися на “раба”

Є і зворотна сторона дружби з босами. Завдяки тому, що ви з ними “на короткій нозі”, не дивуйтеся, що станете жертвою експлуатації. Додаткові завдання і найнеприємніша робота можуть звалитися на ваші плечі в найнесподіваніший момент.

Джерело



Переглядів: 300