Чи варто нарощувати вії: переваги та недоліки процедури

Територія успіху

Перед нарощуванням вій варто зважити усі “за” та “проти”.

Нарощування вій — простий і ефективний спосіб додати погляду виразності, зробити очі більшими і яскравішими. Головне — вибрати правильні матеріал і метод,.

Види вій і їх розташування

Штучні вії можуть бути зроблені з мікрофібри, людського волосся, синтетичних матеріалів і полімерів. Їх довжина варіюється від 6 до 17 мм, що дає величезний простір для самовираження. Стандартні кольори — чорний і коричневий, але взагалі ви можете замовити вії будь-якого кольору. Грамотний фахівець нарощує вії різної довжини, щоб око виглядало максимально природно. Зазвичай коротші розташовуються на нижній повіці і у внутрішньому куточку очей, а довгі — у зовнішньому. Якщо око вузьке, довгі вії розташовують у центрі, щоб візуально його “відкрити”. Якщо очі посаджені близько, довгі вії тільки погіршать ситуацію, і варто обмежитися середньою довжиною. І навпаки, широко посаджені очі будуть виглядати краще, якщо прикрасити довгими віями обидві повіки.

Кому нарощувати не можна

Мало хто знає, що під час нарощування вій волоски приклеюються не до шкіри повік, а до власних вій. Відповідно, це не ваш варіант, якщо свої вії занадто тонкі і ламкі. У такому разі краще вдатися до накладних вій. Інший варіант, за якого нарощування не рекомендується — занадто короткі вії. У такому разі місце склеювання між власною вією і штучною є занадто коротким, і нарощені вії не будуть добре триматися. Ідеальна кандидатка для нарощування вій — дівчина з щільними, але рідкісними віями або з досить густими, але середньої довжини.

Наростили? Тепер вам не можна…

Список заборон для нарощених вій досить значний. 24 години після процедури вії не можна чіпати взагалі. Забудьте про сон “обличчям у подушку”, нанесення туші (ми серйозно), відмовтеся від будь-яких косметичних засобів у оліях. Вії не розчісуйте, вмивайтеся тільки прохолодною водою і не проводьте багато часу на спеці.

Ризик

За великим рахунком ризик один, і він є найсерйознішим: власні вії можуть випадати. У такому разі вам потрібно позбутися від нарощених і перейти до відновлювальних процедур. У 99 % випадків вії відростають знову. Ну і обмеження з пункту 3. Якщо все це вас не зупиняє, вперед!

Джерело



Переглядів: 354