9 типів працівників, які дратують усіх на роботі
Більшість упізнає в цьому списку і своїх офісних колег.
Колеги по роботі — геніальні люди, але у кожного є свої особливості, які з часом стають тригерами. Ми вирішили розповісти вам, які офісні типажі дратують найбільше. Можливо, ви знайдете серед них і своїх співробітників.
Офісний хом’як
Знаходиться в постійному пошуку, чого б пожерти. Голодний прямо з ранку, а до середини робочого дня стає ненажерливий, як землерийка. Ніколи не показуйте йому контейнер із обідом, принесений з дому!
Окремо слід зауважити і те, що їжу він любить ще й з сильним запахом, а не кефірчик який-небудь. Тому якщо офісний хом’як їсть сам, то сморід іде на весь відділ.
Компанійський тип
Якщо ви працюєте в молодому колективі, то заводити дружні зв’язки — це як сенс життя. З кимось після роботи ви йдете в місцевий бар, а хтось стає кращим другом на все життя, з яким ви обговорюєте колишніх співробітників навіть після звільнення. Але коли в офісі з’являється компанійський тип, робочий процес починає гіршати. Цьому співробітнику притаманні надмірна дружність і бажання нав’язати всім свою компанію, причому не лише після кінця робочого дня, але і під час.
Потік свідомості
Потік свідомості — це працівник, у якого важлива місія: дієсловом палити серця людей! Під цей тип підходять колеги, переконані, що їх важлива думка з питання має цікавити всіх. У робочий чат кинули новину про нові правила паркування? Він висловиться, навіть якщо у нього немає машини. У коридорі знайшли чиюсь парасольку? Неодмінно треба несмішно пожартувати, що в нас працюють забудькуваті люди. Загалом, аби залишити за собою останнє слово. Це окремий вид мистецтва для потоку свідомості.
Привілейований друг
Камінь спотикання офісного благополуччя, джерело токсичної атмосфери і справжній біль у дупі — колега, з яким у вас щось було… ще місяць тому ви закрутили з ним роман і прилітали на роботу на крилах любові, а сьогодні ваша дружба з привілеями вже в минулому, залишилася лише незручність, яка заважає нормально жити і працювати. Якщо ви — люди адекватні, то знаєте: те, що було в ліжку, назавжди залишається в ліжку, в офісі ж — тільки професіоналізм. Але найчастіше ситуація обертається до вас енним місцем: холод, образа, злість і, не приведи боже, нерозділене кохання, про яке говорить весь колектив. Можете сміливо звільнятися або починати виживати свого екс-коханця з робочого місця.
Вільний художник
Цей типаж зустрічається не так часто, але ті, кому пощастило з ним працювати, точно дізнаються його за описом. Вільний художник — причина застою в колективі. Він любить випити, а тому не пропускає корпоративи; починає філософствувати, коли потрібно працювати; постійно косячить; приходить, коли хоче, у зв’язку з частими побаченнями із зеленою феєю, завдає офісу матеріальної шкоди. Іншими словами, всіляко розбещує робочу атмосферу.
Ах, якби на демонстрації вільнодумства всі проблеми закінчилися! Та ні, вільний художник ще й втягує співробітників у своє свято життя, постійно шукає веселощів і не приймає відмов, тому що головна його риса — безкомпромісність. У результаті ви п’єте за любов, а догану отримуєте ви, адже він — натура творча, непередбачувана, що з нього взяти?
Виливає душу
Цей тип розповідає всі подробиці свого особистого життя, коли його про це ніхто навіть не питає. Щиро переконаний у загальній зацікавленості, що ж відбувається в його родині і відносинах, у яких позах він і його дівчина люблять займатися любов’ю, і яка ж це непосильна праця — самому платити за комуналку.
Такий співробітник не соромиться говорити про своє здоров’я і фізіологію, наполегливо не помічаючи збентеження інших людей. Але ось що залишається загадкою: він прибідняється або просто не помічає, як спритно переходить межі чужої зони комфорту?
Великий критик
Великий критик — співробітник, наділений божественним знанням, не доступним іншим, тому він всіх намагається до нього долучити, дати батьківську пораду. Сам же він ніколи не піднімався вище рядової посади, але знає, що люди навколо працюють неправильно! Хронічно великий критик не задоволений власним становищем, а свої скарги і хамські коментарі чужої роботи називає конструктивною критикою.
Няша
Няша — особлива істота, яка може завестися в будь-якому офісі. Найчастіше це особа жіночої статі, дискурс якої рясніє зменшувально-пестливими суфіксами. Вона каже: “з’їж яблучко”, “відкрий віконечко”, “привітик”, “папулі”. Абсолютно не ясно, чим викликаний такий потік нескінченної милоти, але саме ця невинна співробітниця бісить найбільше.
Іронічно, що людина, яка, судячи з усього, складається з поні і веселки, сприймається оточуючими як вселенське зло. Скільки б добра вона не привнесла в робочу атмосферу, це буде дратувати вас, тому що: “життя — гівно, якого біса ти така добра?”.
Головний спокусник
Здавалося б, що поганого в тому, що по офісу хизується писаний красень? Але у кожної медалі є зворотна сторона. Офісний спокусник — це дуже привабливий колега, фізичні таланти якого вже встигла оцінити вся жіноча половина колективу. Він завжди добре одягнений, напарфумлений, а його тіло так і каже: “Так, я займаюся фітнесом 7 днів на тиждень, дитинко”. Поруч із ним ви не помічаєте, як починаєте фліртувати і навіть кликати його кудись на побачення, сподіваючись, що між вами щось буде.
Переглядів: 285