6 правил про душ, яких ви не знали

Територія успіху

Приймати душ треба правильно.

Ми ніколи не замислюємося про те, наскільки правильно приймаємо душ. Здається, ніби ця частина нашого життя не потребує правил і порад, але це не так.

Температура води

Вода не має бути занадто гарячою. Ось, що дійсно є протипоказаним для нашої шкіри — це гарячі ванни з водою, яка майже обпалює. Особливо важливо це пам’ятати у той час, коли на вулиці стає прохолодніше і після прогулянки хочеться забратися під зігріваючий душ. Будьте обережними, адже такі водні процедури — сильний стрес для шкіри. До наслідків можете записати подразнення, почервоніння, втрату пружності.

Уникайте мила

Неймовірно, але факт: мило сушить шкіру і не є корисним для неї. Речовини, що містяться у ньому, змивають з поверхні нашого тіла не лише бруд, але й необхідні елементи. За можливості обирайте миючі засоби на основі води, вони не настільки сильно подразнюють шкіру і більш делікатно очищають її.

Починати гоління потрібно після 5 хвилин душу

Щоб уникнути врослих волосків і подразнення після гоління, проведіть під душем хоча б 5 хвилин перш ніж братися за танок. За цей час пори встигнуть відкритися, шкіра стане м’якшою, і гоління не буде таким неприємним. До речі, після воскової епіляції не можна відвідувати душ цілих 8 годин. У іншому разі червоні цятки протримаються до декількох днів, а волоски будуть вростати з подвоєною силою.

Зробіть контрастний душ регулярним

Безумовно, йдеться не про обливання спочатку окропом, а пізніше тазиком з льодом. Знайдіть дві комфортні для вашого організму температури води, які одночасно будуть відрізнятися, але не приноситимуть відчутного дискомфорту, і чергуйте їх під час водної процедури. Це додасть організму заряд бадьорості, а шкірі тонус.

Обов’язково використовуйте зволожуючий крем

Оскільки підібрати ідеальний гель для душу або мило складно, а не використовувати їх зовсім не зважиться жодна дівчина, то візьміть за правило зволожувати і живити шкіру після водних процедур. Нехай це будуть креми з вітамінами групи С, А, Е, а краще скористайтеся натуральним маслом, наприклад, жожоба.

Миючі засоби не повинні залишатися на тілі

Гель для душу і мило потрібно ретельно змивати, інакше вони утворять на шкірі неприємну плівку, яка сушитиме її, і згодом почне давати відчутний дискомфорт.

Джерело



Переглядів: 292